Biznesowe wtorki

Klub Kwadrat (Jelenia Góra)

Biznesowe wtorki


Szczegóły wydarzeniaJeżeli interesujesz się finansami, ekonomią lub biznesem to jest to wydarzenie właśnie dla Ciebie! Co tydzień znani goście, ciekawe dyskusje oraz wiele wiedzy do zdobycia! Przyjdź i przekonaj się sam!

Już 26 kwietnia rozpoczynamy cykl comiesięcznych spotkań pn. „Biznesowe wtorki”, których gośćmi będą znani przedsiębiorcy.

Dzięki tym spotkaniom będziecie mogli się dowiedzieć o tym, jak w praktyce robi się biznes. Będzie to okazja, żeby osobiście zadać pytanie, dowiedzieć się zarówno o sukcesach i porażkach, jakie stały się udziałem naszych gości, a przede wszystkim wyciągnąć z tego lekcję dla siebie.

Pierwszym naszym gościem będzie Wojciech Chadży. Chyba nikomu w Jeleniej Górze i w okolicach nie trzeba go dodatkowo przedstawiać, ale gdyby jednak znalazł się ktoś, kto Pana Wojtka nie zna, to jest to właściciel firmy KRY-CHA, członek Rotary Clubu Jelenia Góra, radny Rady Miejskiej Jeleniej Góry.

I tak moglibyśmy wymieniać jeszcze naprawdę długo. Natomiast jeszcze więcej o Wojciechu Chadży dowiecie się już w najbliższy wtorek o godz. 18:30 w Klubie KWADRAT w Jeleniej Górze.

Spotkanie będzie podzielone na trzy panele:

1) o przygodzie z biznesem,
2) o życiu prywatnym i rodzinnym,
3) o pasjach i hobby.

Każda z części zostanie poprzedzona krótkim przerywnikiem przygotowanym przez Samorząd Studentów Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, a spotkanie poprowadzi wiceprezes Grupy Platinum, trener biznesu, który pracował w ponad 20 krajach na świecie Szymon Gruszka.

Do zobaczenia we wtorek, „Biznesowy wtorek”.

Udostępnij:

Komentarz do "Biznesowe wtorki"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.