Wydarzenia
Biznesowe wtorki

Klub Kwadrat (Jelenia Góra)

Biznesowe wtorki

Data:
Miejsce Klub Kwadrat
Kategorie

Jeżeli interesujesz się finansami, ekonomią lub biznesem to jest to wydarzenie właśnie dla Ciebie! Co tydzień znani goście, ciekawe dyskusje oraz wiele wiedzy do zdobycia! Przyjdź i przekonaj się sam!

Już 26 kwietnia rozpoczynamy cykl comiesięcznych spotkań pn. „Biznesowe wtorki”, których gośćmi będą znani przedsiębiorcy.

Dzięki tym spotkaniom będziecie mogli się dowiedzieć o tym, jak w praktyce robi się biznes. Będzie to okazja, żeby osobiście zadać pytanie, dowiedzieć się zarówno o sukcesach i porażkach, jakie stały się udziałem naszych gości, a przede wszystkim wyciągnąć z tego lekcję dla siebie.

Pierwszym naszym gościem będzie Wojciech Chadży. Chyba nikomu w Jeleniej Górze i w okolicach nie trzeba go dodatkowo przedstawiać, ale gdyby jednak znalazł się ktoś, kto Pana Wojtka nie zna, to jest to właściciel firmy KRY-CHA, członek Rotary Clubu Jelenia Góra, radny Rady Miejskiej Jeleniej Góry.

I tak moglibyśmy wymieniać jeszcze naprawdę długo. Natomiast jeszcze więcej o Wojciechu Chadży dowiecie się już w najbliższy wtorek o godz. 18:30 w Klubie KWADRAT w Jeleniej Górze.

Spotkanie będzie podzielone na trzy panele:

1) o przygodzie z biznesem,
2) o życiu prywatnym i rodzinnym,
3) o pasjach i hobby.

Każda z części zostanie poprzedzona krótkim przerywnikiem przygotowanym przez Samorząd Studentów Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, a spotkanie poprowadzi wiceprezes Grupy Platinum, trener biznesu, który pracował w ponad 20 krajach na świecie Szymon Gruszka.

Do zobaczenia we wtorek, „Biznesowy wtorek”.

Udostępnij:

Komentarz do "Biznesowe wtorki"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.